اخطار امنیتی در فرودگاه فرانکفورت

10 شهریور 1395
نویسنده :  
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

بخش‌هایی از فرودگاه فرانکفورت پس از آنکه یکی از مسافران پیش از تکمیل بازرسی‌‌های امنیتی از گیت رد شد، تخلیه شدند. پلیس می‌گوید فرد مورد نظر هنوز پیدا نشده و مشخص نیست این رخداد تصادفی یا برنامه‌ریزی شده بوده است.

حساب کاربری "فراپورت"، شرکت بهره‌بردار فرودگاه فرانکفورت، روز چهارشنبه (۳۱ اوت/ ۱۰ شهریور) توییت کرد که یکی از مسافران پیش از تکمیل بازرسی‌های امنیتی از بخش کنترل رد شده است. به همین دلیل پلیس دو بخش از ترمینالِ یک فرودگاه را تخلیه کرده تا مسافران حاضر در این بخش‌ها بار دیگر کنترل شوند.
به گفته‌ی یک سخنگوی فراپورت، این موضوع منجر به بروز تأخیر در پروازها خواهد شد؛ تأخیری که ابعاد آن مشخص نیست.
یک سخنگوی پلیس آلمان گفته است که مشخص نیست فرد مورد نظر تصادفی یا به صورت برنامه‌ریزی‌شده از گیت رد شده است. این فرد هنوز بازداشت نشده و مشخص نیست که آیا شئی‌ای غیرقانونی به همراه داشته است یا خیر.
فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت سومین فرودگاه پرتردد در قاره اروپا به شمار می‌رود. سال گذشته مجموعا ۶۱ میلیون مسافر از این فرودگاه جابه‌جا شدند.

0 نظر 2122 بازدیدها
برچسب :
امیر هادوی

نوشتن نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.


سایت ایرانیان آلمان برای ایرانیان ساکن آلمان و همه فارسی زبانانی که نیاز به اطلاعات دقیق و متمرکز در مورد آلمان دارند، راه اندازی شده است.

لذا از همه شما عزیزان می خواهیم تا با ما در ارتباط باشید و ما را از نیاز ها و نظرات خود آگاه سازید تا در جهت بهتر شدن محتوا گام برداریم.

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...