حمله به شهرداری در شمال آلمان که برای پناهجویان فعالیت می‌کرد

12 مهر 1395
نویسنده :  
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

شهردار اورسدورف در شمال آلمان با چوب و از پشت سر مورد حمله قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد. این شهردار در نظر داشته است که گروهی از پناهجویان را در خانه‌ای در این شهرک اسکان دهد.

شهردار شهرکی در شمال آلمان که به نفع پناهجویان فعالیت می‌کند مورد حمله فردی ناشناس قرار گرفت و بیهوش شد.
یوآخیم کِب‌شول، شهردار اورسدورف واقع در ایالت شلسویگ‌-هولشتاین در شمال آلمان پنج‌شنبه شب (۲۹ سپتامبر/ ۸ مهر) زمانی که راهی شرکت در جلسه کمیته عمران شهری بود از پشت سر مورد حمله با چوب قرار گرفت و بیهوش به بیمارستان منتقل شد.
پلیس احتمال داده که این حمله در ارتباط با فعالیت‌های این شهردار به نفع پناهجویان باشد. او روز پنج‌شنبه پیش از این حمله نامه تهدیدآمیزی دریافت کرده بود که بر آن نوشته شده بود: «کسی که نمی‌خواهد گوش کند، باید حس کند» و "اورسدورف برای اورسدورفی‌ها».
این شهردار ۶۱ ساله اعلام کرده بود که در نظر دارد پناهجویان را در خانه‌ای در شهرک اورسدورف اسکان دهد. از ماه‌ها پیش او مرتب تهدید می‌شد. به گزارش انجمن منتخبان شهرداری، جلسه کمیته عمران شهری در اورسدورف تا کنون دوبار به دلیل تهدید بمب‌گذاری لغو شده است.

نوشتن نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.


سایت ایرانیان آلمان برای ایرانیان ساکن آلمان و همه فارسی زبانانی که نیاز به اطلاعات دقیق و متمرکز در مورد آلمان دارند، راه اندازی شده است.

لذا از همه شما عزیزان می خواهیم تا با ما در ارتباط باشید و ما را از نیاز ها و نظرات خود آگاه سازید تا در جهت بهتر شدن محتوا گام برداریم.

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...