انتگراسیون و آشنائی با آلمان

ترجمه ۳۰۰ سوال مشترک تست شهروندی آلمان برای همه ایالت‌ها توسط خانم "افسانه علی‌ یزدانی" با تایید آقای "جهانگیر طیفوری". از لینک زیر میتوانید پی‌دی‌اف را دانلود کنید. با سپاس فراوان از این عزیزان

طبق قانون دانش‌آموزان مسلمان باید در درس آموزش شنا شرکت کنند. از نظر عالی‌ترین دادگاه آلمان دانش‌آموزان مسلمان می‌توانند نوع پوشش خود را طبق مقررات حجاب انتخاب کنند.

شاید در هنگام بیماری این سوال براى شما پیش آمده که برای درمان نزد کدام پزشك بروید و کدامين پزشك در شهرشما از همه بهتر هستند و بیماران از نحوه عملكرد پزشك مربوطه راضی بوده اند . یک سایت به شما معرفی می کنيم که فقط کافی است تخصص پزشك مربوطه و نام شهر محل زندگى خود را وارد نموده ، با مشاهده لیست پزشكان در همان تخصص مربوطه و امتياز داده شده توسط بیماران می توانيد به عملکرد وتوانایی پزشك مورد نظر پی ببرید . حتی می توانيد نام پزشك مربوطه را مستقیم وارد و رتبه پزشک را مشاهده نماييد.

مراسم عروسی در آلمان با رسومی همراه است که نسل جوان هنوز هم به بسیاری از آن‌ها پاینبدی نشان می‌دهد و این رسوم را اجرا می‌کند. در این گزارش تصویری با تعدادی از رسوم آلمانی‌ها به هنگام عروسی آشنا می‌شوید:

از روز اول اوت ۲۰۱۶ قانون انتگراسیون در آلمان به اجرا گذاشته شد. این قانون نه یک کتاب قانون مستقل و مجزا بلکه مجموعه‌ای است که برخی از قوانین کنونی را اصلاح کرده است. لینک‌های مواد قانونی تغییر داده شده در پایان این مطلب آورده شده‌اند. مهمترین تغییرات از این قرار است:

همکارانمان در Wdr4you توضیحات بیشتری را ارائه میکنند.

قانون ادغام، که با بحث های دوامدار و داغ توأم بود، روز شنبه اجرایی‌می شود. این قانون سهولت ها و همچنان محدودیت ها را برای پناهجویان در بر دارد.

کسی که در آلمان بخواهد سلاح رعب‌آور و اسپری فلفل با خود حمل کند نیاز به "پروانه کوچک حمل اسلحه" دارد. به گزارش یک روزنامه آلمانی، نزدیک به ۴۰۲ هزار نفر در شش ماه اول سال ۲۰۱۶ چنین مجوزی را کسب کرده‌اند.

صفحه1 از5


سایت ایرانیان آلمان برای ایرانیان ساکن آلمان و همه فارسی زبانانی که نیاز به اطلاعات دقیق و متمرکز در مورد آلمان دارند، راه اندازی شده است.

لذا از همه شما عزیزان می خواهیم تا با ما در ارتباط باشید و ما را از نیاز ها و نظرات خود آگاه سازید تا در جهت بهتر شدن محتوا گام برداریم.

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...