مرکل خواستار گفتگوی باز در خصوص ادغام پناهجویان شد!!!

06 تیر 1395
نویسنده :  
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

انگلا مرکل صدراعظم آلمان در یک گفتگوی ویدیویی خواستار "گفتگوی باز" در راستای ادغام پناهجویان گردید. او در نظر دارد جمعه آینده با نمایندگان نهادهای امدادرسان و گروه های اجتماعی نیز دیدار کند.

انگلا مرکل، صدراعظم آلمان در مصاحبه ویدیویی خود که روز شنبه به نشر رسید، به گونه روشن به حقوق و تکلیفهای های پناهجویان در جامعه آلمان اشاره نمود. او گفت که حقوق و تکلیفها باید به روشنی بیان شوند. به بیان مرکل از قانون باید تبعیت شود و پناهجویان تلاش کنند که زبان آلمانی را آموخته و راه های استقلال اقتصادی خود را دریابند.

مرکل زندگی آزادانه اتباع دیگر در آلمان را حق مشروع آنان دانسته اما به برتری جایگاه قانون این کشور تاکید کرد. انگلا مرکل گفت: «انسان ها می توانند در آلمان آزادانه زندگی کنند، اما همیشه بر بنیاد قانون اساسی این کشور».

در پاسخ به این نگرانی که او چگونه خواهد توانست با بحران کنونی مهاجرت کنار بیاید، مرکل گفت: «طبیعی است که ما مجبور هستیم با آنان در این خصوص صحبت کنیم».

با این همه، صدراعظم آلمان فکر می کند که دست اندازی بر زنان در شب سال نو در شهر کلن "یک سلسله بی اعتمادی ها را ایجاد کرده است". او نمونه هایی از ادغام موفقیت آمیز پناهجویان در جامعه آلمان را بیان داشت و همچنان چند نمونه از اتفاقات جنایی را نیز مطرح کرد.

مرکل در این مورد گفت: «با تاسف حملات بر اقامتگاه های پناهجویان توسط مردم آلمان اما از طرف پناهجویان و یا مردمی که از مدتی می شود در اینجا زندگی می کنند، نیز صورت گرفته است».

مرکل تاکید کرد که در کل "گفتگوی باز" درباره پناهجویان ضروری پنداشته می شود. او همچنان بیان داشت که دولت فدرال آماده پذیرش هرگونه مشورت و دستورالعمل می باشد.

انگلا مرکل در خصوص فعالیت های اداره مهاجرت فدرال گفت که در حال حاضر افرادی زیادی در پست های اضافی برای پیشبرد امور گماشته شده اند. او همچنان بیان داشت که "همکاری های بسیار نزدیک با کشورهای دیگر وجود دارد". به گفته مرکل، هر پناهجو باید به اسرع وقت در کلاسهای های ادغام و همرنگی اجتماعی شرکت کند.

با این همه، قرار است روز جمعه آینده برای چهارمین بار انگلا مرکل با اتحادیه ها و گروه های اجتماعی که در راستای پناهجویان کار می کنند از نزدیک دیدار داشته باشد.

نوشتن نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.


سایت ایرانیان آلمان برای ایرانیان ساکن آلمان و همه فارسی زبانانی که نیاز به اطلاعات دقیق و متمرکز در مورد آلمان دارند، راه اندازی شده است.

لذا از همه شما عزیزان می خواهیم تا با ما در ارتباط باشید و ما را از نیاز ها و نظرات خود آگاه سازید تا در جهت بهتر شدن محتوا گام برداریم.

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...