سایتی برای پیدا کردن پزشک خوب به همراه امتياز داده در اطراف محل زندگیتان در آلمان.!

21 شهریور 1395
نویسنده :  
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

شاید در هنگام بیماری این سوال براى شما پیش آمده که برای درمان نزد کدام پزشك بروید و کدامين پزشك در شهرشما از همه بهتر هستند و بیماران از نحوه عملكرد پزشك مربوطه راضی بوده اند . یک سایت به شما معرفی می کنيم که فقط کافی است تخصص پزشك مربوطه و نام شهر محل زندگى خود را وارد نموده ، با مشاهده لیست پزشكان در همان تخصص مربوطه و امتياز داده شده توسط بیماران می توانيد به عملکرد وتوانایی پزشك مورد نظر پی ببرید . حتی می توانيد نام پزشك مربوطه را مستقیم وارد و رتبه پزشک را مشاهده نماييد.

 

برای مثال تخصص مربوطه را Zahnarzt وارد نماييد و نام شهرى كه درآن ساكن هستيد . لیست بهترین دندانپزشکان شهرتان به همراه امتياز داده شده به دندان پزشک مورد نظر را ملاحظه فرماييد . لازم به ذکر است که عدد امتياز هر چقدر پایین تر باشد پزشك مذكور حاذق و متبحرتر خواهد بود . مثلا امتياز 1 برای یک پزشك یعنی عالی و امتياز 6 یعنی بد. بيمار نيز پس از مراجعه به پزشک ، و بررسى عملكرد وى ، قادر خواهد بود از طريق سايت مذكور امتياز لازمه را وارد و در نظر سنجى مشاركت نمايد.

 

WWW.JAMEDA.DE

 

 

نوشتن نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.


سایت ایرانیان آلمان برای ایرانیان ساکن آلمان و همه فارسی زبانانی که نیاز به اطلاعات دقیق و متمرکز در مورد آلمان دارند، راه اندازی شده است.

لذا از همه شما عزیزان می خواهیم تا با ما در ارتباط باشید و ما را از نیاز ها و نظرات خود آگاه سازید تا در جهت بهتر شدن محتوا گام برداریم.

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...