کاهش آشکار شمار متقاضایان پناهندگی در اتحادیه اروپا

29 خرداد 1395
نویسنده :  
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

شمار متقاضایان پناهندگی در اتحادیه اروپا از آغاز سال به این سو آشکارا کاهش یافته است. بیشتر تقاضا های پناهندگی در آلمان با 175 هزار مورد صورت گرفته است.

چنانکه دفتر آمار اروپا به روز پنجشنبه در لوکزامبوگ اعلام کرد، از ماه جنوری تا مارچ حدود 287 هزار پناهجو در اتحادیه اروپا رسیده اند.
در حالی که در همین فاصله زمانی در سه ماه اول سال 2015، شمار پناهجویان در اتحادیه اروپا به 426 هزار می رسید. شمار بزرگ مهاجرین با حدود 102 هزار نفر، از کشور جنگزده سوریه آمده اند. آن ها در دولت های اتحادیه اروپا، بخش بزرگ پناهجویان را تشکیل می دهند.
تنها در آلمان 88500 سوریایی تقاضای پناهندگی کرده اند. از نظر شمار، پناهجویان از کشور های عراق و افغانستان در اتحادیه اروپا در درجه دوم و سوم قرار دارند.
بیشتر تقاضا های پناهندگی در آلمان با 175 هزار مورد صورت گرفته است. بعد از آن در ایتالیا 22300، فرانسه 18000 و در اتریش 13900 مهاجر تقاضای پناهندگی کرده اند.
بادرنظر داشت شمار جمعیت کشور های اتحادیه اروپا، اتریش با 1619 متقاضی پناهندگی بر هر یک میلیون شهروند ، در مقام دوم قرار دارد. آلمان با 2155 تقاضا برهر یک میلیون جمعیت، نیز در جلو قرار دارد.
DW.COM

نوشتن نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.


سایت ایرانیان آلمان برای ایرانیان ساکن آلمان و همه فارسی زبانانی که نیاز به اطلاعات دقیق و متمرکز در مورد آلمان دارند، راه اندازی شده است.

لذا از همه شما عزیزان می خواهیم تا با ما در ارتباط باشید و ما را از نیاز ها و نظرات خود آگاه سازید تا در جهت بهتر شدن محتوا گام برداریم.

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...