مرکل: مهاجرانی که پناهندگی‌شان پذیرفته نشده هرچه سریع‌تر اخراج شوند

14 شهریور 1395
نویسنده :  
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

برخی نمایندگان پارلمان آلمان اعلام می‌گویند که آنگلا مرکل، صدر اعظم این کشور،‌ از مقام‌های این کشور خواسته تا فرآیند اخراج آن دسته از مهاجرانی را که پناهندگی آنان مورد موافقت قرار نگرفته، تسریع کنند.

به نظر می‌رسد، این واکنش آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان به نگرانی‌های عمومی فزاینده از افزایش شمار مهاجران در این کشور است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، مرکل که با انتقادهای عمومی و درون حزبی به خاطر پذیرش حدود یک میلیون مهاجر و پناهنده در سال گذشته میلادی رو به رو است، به قانون‌گذاران از حزب محافظه کار که خود ریاست آن را بر عهده دارد گفت که بسیاری از خارجی‌ها با وجود آنکه با درخواست پناهندگی آنها موافقت نشده، هم‌چنان در آلمان به سر می‌برند.

بنا بر این گزمرکل در سخنرانی خود در میان نمایندگان محافظه‌کار پارلمان آلمان گفت: «مهم‌ترین ارش مسئله در ماه‌های آتی بازگرداندن آن‌ها به کشورشان است».

این یک تغییر یبزرگ در رویکرد مرکل به شمار می‌آید، زیرا پیش از این وی با اعلام محدودیت در خصوص پذیرش مهاجران در آلمان مخالفت می‌کرد.

نوشتن نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.


سایت ایرانیان آلمان برای ایرانیان ساکن آلمان و همه فارسی زبانانی که نیاز به اطلاعات دقیق و متمرکز در مورد آلمان دارند، راه اندازی شده است.

لذا از همه شما عزیزان می خواهیم تا با ما در ارتباط باشید و ما را از نیاز ها و نظرات خود آگاه سازید تا در جهت بهتر شدن محتوا گام برداریم.

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...