اخبار گوناگون

اینبار مهزیار نامه دانیان یک جوان ۳۶ ساله ایرانی که کمپانی تحت مدیریتش بازار قارچ خوراکی سوئد را به تصرف خود در آورده است عنوان بهترین کارآفرین سال ۲۰۱۶ را نصیب خود کرد.

در بسیاری از سواحل فرانسه پوشیدن بورکینی ممنوع است. اما چگونه می‌توان از پوشیدن این لباس شنای اسلامی توسط زنان جلوگیری کرد. ماموران پلیس فرانسه در ساحل نیس ممنوعیت بورکینی را به خانم‌های بورکینی پوش تذکر می‌دهند.

در مسافرخانه‌ای در استرالیا جوانی فرانسوی زنی بریتانیایی را به ضرب چاقو به قتل رساند. او دو مرد را نیز زخمی کرد که خطر مرگ یکی از آنها را تهدید می‌کند. جوان مزبور هنگام حمله فریاد "الله اکبر" سر داده بود.

مقامات اتریش روز دوشنبه از دستگیری ۹ پناهجچوی مرد عراقی، که مظنون به تجاوز به یک گردشگر آلمانی در روز سال نو مسیحی در وین هستند، خبر دادند.

در پی همکاری پلیس آلمان، اتریش و مجارستان اعضای یک باند قاچاق انسان متشکل از ۱۷ نفر دستگیر شدند. گفته می‌شود افراد این باند بیش از هزار پناهجو را از سوریه، عراق، افغانستان و ایران به کشورهای اتحادیه اروپا منتقل کرده‌اند.

در نورماندی، واقع در شمال فرانسه دو مرد مسلح به سلاح سرد شماری رادر یک کلیسا گروگان گرفتند. داعش مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته است.

اغلب پناهجویان، آلمانی‌ها را "سرد مزاج" می‌دانند و برقراری ارتباط با آنان را دشوار. پایگاه مجازی "من دعوتت می‌کنم" که مهاجران و شهروندان آلمانی را با یکدیگر آشنا می‌سازد، تلاشی برای مقابله با این پیش‌داوری است.

دو تن از ۴ نفری که به تجاوز به یک توریست فرانسوی در کوهپایه‌های اطراف تهران (فرحزاد) متهم بودند مشمول حکم اعدام شده‌اند. دو متهم دیگر فراری هستند.

صفحه1 از3


سایت ایرانیان آلمان برای ایرانیان ساکن آلمان و همه فارسی زبانانی که نیاز به اطلاعات دقیق و متمرکز در مورد آلمان دارند، راه اندازی شده است.

لذا از همه شما عزیزان می خواهیم تا با ما در ارتباط باشید و ما را از نیاز ها و نظرات خود آگاه سازید تا در جهت بهتر شدن محتوا گام برداریم.

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...