جدیدترین مدهای زیبایی در سال ۲۰۱۶

21 فروردين 1395
نویسنده :  
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اگر می خواهید بدانید در سال 2016 چه نکاتی در مد و آرایش شما بهتر است که رعایت شود، این موارد را در نظر بگیرید:

 

۱-خداحافظی با بافت موجهای ساحلی

فکر می کنم یک مد تازه کنار گذاشتن بافت شنی رنگ است. هدف درست کردن یک ظاهر مد روز اما بدون زحمت است. زنها می خواهند پوست و چهره خود را نشان دهند بنابراین اندازه متوسط ساده با موهای صاف ریخته به پشت و کوتاه بسیار عالی است.

 

۲-شما طرفدار چهره طبیعی خواهید بود

زنها در سال نو بیشتر با چهره ساده و معمولی راحت خواهند بود و به جای دستکاری در چهره، رنگهایی را انتخاب می کنند که ویژگیهای طبیعی چهره شان را بیشتر نمایان کند.فکر می کنم خانمها از معیارهای غیر طبیعی که همیشه در رسانه های عمومی نمایش داده می شود فاصله می گیرند و بیشتر تمایل خواهند داشت که تازه تر و به طور طبیعی جذاب باشند. (روبرت گرین یک هنرمند آرایشگر)

 

۳- ناخنهای شما مال خودتان خواهد بود و پولیش سبک مد خواهد بود.

در سال ۲۰۱۶ شاهد رواج ناخنهای طبیعی تر خواهیم بود همراه با گرایش به محصولات و درمانهای نتیجه بخش به طوری که همه از محتویات آن و نقشی که در سلامت و آسایش روزمره ایفا می کنند باخبر باشند. از نظر رنگ گرایش به سایه های رنگ پریده تر و کم رنگ تر بیشتر می شود با رنگهای آبی و سبز زنده برای روشن تر کردن (مارگارت دبس، متخصص ناخن)

 

۴- برق لب دوباره مد می شود

از گفتن این جمله بیزارم اما من همیشه لب مات و بی رنگ را دوست دارم اما معتقدم امسال بیشتر لب های براق مد می شود. این مدل با پوست مخملی جالب است(سارا تانو،میکاپ آرتیست)

 

۵- بافت طبیعی مو بزرگتر از همیشه خواهد بود.

فکر می کنم امسال میل به فردگرایی بیشتر می شود که بخشی از فلسفه من درباره زیبایی است. این یعنی مردم بافت طبیعی موی خود را حفظ می کنند و تا می توانند کاری می کنند که خاص به نظر برسند(گاوین هاروین، آرایشگر مو)

 

۶- تمایل به سایه چشم های به رنگهای خاکی

به جای سایه های بنفش و آبی رایج باید منتظر باشید که سایه های ملایم خنثی با پف ملایم را شاهد باشید. کهربایی براق، طلایی و نقره ای همره با رنگ متالیک در حال مد شدن است.هر چه به بهار نزدیکتر شویم این حالت بیشتر مد می شود زیرا مردم بیشتر به نواحی گرمسیری مسافرت می کنند و با پوست برنزه بر می گردند که با این رنگهای خاکی مناسب است(لاتیشا نیکول رانکین، میکاپ آرتیست)

 

۷- اکلیل بهترین دوست تازه شما می شود

این امر بیشتر از حالت مد خارج و به یک ضرورت تبدیل می شود. این چیزی است که هر زنی به نحوی به آن می پردازد. ما در رسانه های عمومی آن را روی ناخن ها و مو می بینیم اما خانمهای معمولی نیز طرفدار آن خواهند شد چون زنهایی را می بینم که وقتی اکلیل را می بینند چندان گرایشی به آرایش ندارند (هدا ختان، بنیانگذار هدا بیوتی)

 

منبع:Artmode.ir

0 نظر 1010 بازدیدها
امیر هادوی

نوشتن نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.


سایت ایرانیان آلمان برای ایرانیان ساکن آلمان و همه فارسی زبانانی که نیاز به اطلاعات دقیق و متمرکز در مورد آلمان دارند، راه اندازی شده است.

لذا از همه شما عزیزان می خواهیم تا با ما در ارتباط باشید و ما را از نیاز ها و نظرات خود آگاه سازید تا در جهت بهتر شدن محتوا گام برداریم.

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...