چرا شلوار لی تنگ به اعصاب شما آسیب میزند

03 فروردين 1395
نویسنده :  
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

به گزارش از سایت آرت مُد، لباسهای لی تنگ می تواند به اعصاب شما آسیب بزند.شلوار های تنگ برای سلامتی بسیار مضر است. در یک مورد بی بی سی برنامه ای پخش کرد که نشان می داد شلوار لی تنگ می تواند به سلامتی شما آسیب بزند و شما را با حالتی وخیم به بیمارستان بفرستد.

یک زن ۳۵ ساله که در هنگام اثاث کشی، شلوار تنگ پوشیده بود، و حتی با احساس فشار در پاها به کار ادامه داده بود، به علت بریدگی پا و آسیب اعصاب پا راهی بیمارستان شد. وضعیت او در بیمارستان چنان وخیم شد که ۴ روز بستری شد تا توانست دوباره راه برود.

این بدترین سناریوی ممکن است و به معنای این نیست که شما شلوار لی های خود را دور بریزید. در مورد مردان گزارشهایی وجود دارد که بر اثر پوشیدن شلوار تنگ دچار عفونت های ادراری و کلیوی شدند. بنابر این رعایت شرایط زیر برای شما سودمند است.

 

۱- اگر احساس ناراحتی می کنید نپوشید.

تاریخ پر از افرادی است که به بهانه زیبایی به سلامتی خود آسیب زده اند.پوشیدن لباسهای اندازه و کمی چسبان بهتر از شلوار لی های بسیار تنگ است که به شما آسیب می زند.

 

۲- هر از گاهی بپوشید.

زنی که در مثال بالا ذکر کردیم می توانست شلوار لی را در موقعیت مناسبی بپوشد اما او برای اسباب کشی خانه شلوار لی پوشیده بود. این یعنی شلوار لی برای موقعیتهای انجام کارهای فیزیکی سخت مناسب نیست.

 

۳- وزن خود را کم کنید.

بگذارید صادق باشیم بیشتر مردم شلوارهای چسبان را برای این می پوشند که نشان دهند لاغر و خوش اندام اند. بهترین راه این است که واقعا لاغر بشوید.لاغر شدن سخت است.کمی فعالیت خود را بیشتر کنید. حتی راه رفتن و دویدن برای چند دقیقه می تواند سلامت ذهنی و جسمی شما را بهبود ببخشد.

 

۴- مراقب باشید.

داستان زن بیچاره ای که بی بی سی روایت کرده است ممکن است یک حادثه نادر باشداما امکان وقوع آن همیشه هست.چون او بی توجه به هشدارهای بدن خود می خواست زیبا به نظر برسد. او تنها اینگونه نیست. همه ما باید از آنچه به نام زیبایی می پوشیم آگاه باشیم. در غیر این صورت به جسم خود آسیب می زنیم.اگر همه افراد از ماجرای این زن درس بگیرند و بکوشند اندام خود را متناسب کنند شاهد چنین حوادث دردناکی نخواهیم بود.

منبع:Artmode.ir

0 نظر 1273 بازدیدها
برچسب :
امیر هادوی

نوشتن نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.


سایت ایرانیان آلمان برای ایرانیان ساکن آلمان و همه فارسی زبانانی که نیاز به اطلاعات دقیق و متمرکز در مورد آلمان دارند، راه اندازی شده است.

لذا از همه شما عزیزان می خواهیم تا با ما در ارتباط باشید و ما را از نیاز ها و نظرات خود آگاه سازید تا در جهت بهتر شدن محتوا گام برداریم.

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...