چرا جذابیت خود را از دست می دهید؟!

06 فروردين 1395
نویسنده :  
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

به گزارش از سایت آرت مُد , هر کسی می کوشد که یک فرد جذاب، مهربان و عالی باشد. اما برخی از مردم همیشه نمی توانند اینگونه باشند. رفتارها یا عادتهای بد بسیاری هست که آدمها را غیرجذاب یا آزاردهنده می کند.

در ادامه فهرستی از برخی از این ویژگیها را آورده ایم و اگر فکر می کنید یک یا چند تا از آنها در شما هست سعی کنید آنها را حذف کنید تا اطرافتان پر از دوست شود.

شما خودخواه هستید.

بسیاری از مردم بدون آنکه خود بدانند اینگونه اند. شما تنها بر خود تمرکز دارید، تنها درباره خودتان حرف می زنید و معمولا توجه نمی کنید که دیگران چه می گویند. اگر این طوری هستید وقت تغییر است. هیچ کس دوست ندارد با آدم خودخواه رفیق شود.

 

شما به زیبایی ظاهری اهمیت می دهید و از درون غافلید.

شاید تعجب کنید اما سرچشمه زیبایی، قلب، بدن و روح شماست. ظاهر شما چندان مهم نیست اما افراد دارای رفتارهای غیر جذاب فکر می کنند زیبایی ظاهری مهم است. در آیینه نگاهی عمیق به خودتان بیاندازید. ممکن است آنچه در باطن خودتان است را ببینید و روش تفکر خود را تغییر دهید.

 

همیشه در حال رقابت با دیگران هستید.

آیا انسانی هستید که همیشه باید بهتر از دیگران باشید؟ اگر اینطوری است فرد غیر جذابی هستید. باید به دوستانتان بیشتر توجه کنید و بگذارید لحظات خاص خود را داشته باشند. اگر آنها بر ترس خود از ارتفاع غلبه می کنند و در ارتفاع ۲۰ متری می ایستند به آنها نگویید همه اش همین؟ من در ارتفاع ۶۰ متری ایستاده ام. برعکس بگویید: وای خیلی خوب است! واقعا به تو افتخار می کنم.

 

دوستان خود را دشمن می بینید.

کسانی که غیر جذاب به نظر می رسند با دوستان خود در جنگند. شما به جای اینکه به درستی از دوستان خود حمایت و به آنها توجه کنید، به آنها پشت می کنید و از پشت به آنها خنجر می زنید. دوستان شما دشمنتان نیستند آنها متحد شما هستند.

 

شما از دیگران درباره اهمیت خود سوال می کنید.

شما حتما آدم غیر جذابی هستید وقتی مرتبا از بقیه می پرسید چرا آنقدر که شایسته شماست به شما اهمیت نمی دهند. مثلا دو تا از دوستانتان بدون شما به جایی می روند.

برای آنها مهم نیست اما برای شما هست. این امر رانادیده بگیرید. آنها هنوز دوست شما هستند و زندگیشان وقتی شما با آنها نیستید متوقف نمی شود.

 

شما رئیس هستید.

در یک گروه دوستان، هر کسی باید نقشی مساوی با دیگران ایفا کند. اگر همیشه شما تصمیم می گیرید، دایما می خواهید رئیس باشید یا سعی می کنید رفتار دیگران را کنترل کنید، رفتارتان غیر جذاب است.

 

صادق نیستید.

اگر می خواهید یک دوست خوب باشید یا کسی که دیگران بخواهند با او باشند باید صادق باشید. خیلی ها که دچار رفتارهای ناپسند می شوند افراد غیر صادق هستند که درباره همه چیز دروغ می گویند و نظر خود را درباره مسائل مختلف پنهان می کنند. بله صداقت بهترین سیاست است.

 

احتمالا بی ادب هستید.

اگر کسی هستید که همیشه نامهربان و عصبی هستید و دیگران را با گفتار خود در جمع ناراحت می کنید، کسی نیستید که مردم دوست داشته باشند در کنار شما باشند. اگر نظرتان با دیگران متفاوت است لازم نیست با خشونت با آنها مخالفت کنید.

 

شما فرد نامطمئن و وابسته به دیگران هستید.

آیا وقتی دوستانتان به شما نیاز دارند در کنارشان هستید؟ یا همیشه وقتی به شما نیاز دارند گرفتار هستید؟ اگر کسی هستید که دیگران نمی توانند به شما تکیه کنند، فرد غیر جذابی هستید. همینطور اگر دائما از دیگران کمک می خواهید و وقتی دیگران به شما نیاز دارن کمک نمی کنید این یک ویژگی غیر جذاب است که کسی نمی خواهد در یک دوست ببیند.

همیشه منفی هستید

 

منبع:Artmode.ir

0 نظر 829 بازدیدها
برچسب :
امیر هادوی

نوشتن نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.


سایت ایرانیان آلمان برای ایرانیان ساکن آلمان و همه فارسی زبانانی که نیاز به اطلاعات دقیق و متمرکز در مورد آلمان دارند، راه اندازی شده است.

لذا از همه شما عزیزان می خواهیم تا با ما در ارتباط باشید و ما را از نیاز ها و نظرات خود آگاه سازید تا در جهت بهتر شدن محتوا گام برداریم.

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...