مسایل جنسی

دولت آلمان برای مقابله با اعمال خشونت جنسی علیه کودکان، تنها به وضع قوانین کیفری بسنده نمی‌کند. پیاده کردن طرح‌های پیش‌گیرانه برای هر دو گروه قربانیان و مرتکبین احتمالی از جمله برنامه‌های دولت این کشور است.

رابطه‌ی نزدیکی میان عشق، رابطه جنسی و مواد غذایی وجود دارد. احتمال رمانتیک بودن در زمان گرسنگی بسیار کم است! از سویی دیگر، زمانی که شخصی را برای بار اول می‌بینید و کاملا شیفته‌ی او می‌شوید، اغلب حس گرسنگی‌تان از بین می‌رود. بدن ما محرکی شیمیایی فنیتل‌آمین (PEA) و همین‌طور نوراپی‌نفرین تولید می‌کند.

یکی از معماهایی که درباره‌ی ازدواج وجود دارد این است که خانم‌ها میل شدیدی به برقراری رابطه جنسی در شب دارند در حالی که مردان صبح‌ هنگام تمایل بیش‌تری به انجام این کار دارند. صبح‌ها بسیاری از خانم‌ها، احساس خواب‌آلودگی دارند، در حالی که مردان فعال و سرحال هستند.

بری آر. کمیساروک، دارای درجه‌ی دکترا، استاد برجسته روانشناسی در دانشگاه راتگرز در نیوآرک، نیوجرسی می‌گوید، درک چگونگی تاثیر رابطه جنسی روی مغز، می‌تواند کیفیت رابطه‌ را بهبود دهد، و همچنین ممکن است روی دیگر بخش‌های سلامتی‌تان سایه بیفکند.

یک روحانی همجنسگرا (گی) که در ایران به ازدواج مخفیانه سایر همجنسگرایان کمک می کرد بعد از اینکه تهدید به مرگ شد مجبور به فرار از کشور گردید. در ایران همجنسگرایی ممنوع است و مجازات مرگ در پی دارد. بی بی سی در گفتگو با این روحانی این گزارش ویدیویی را تهیه و منتشر کرده است.

استاد مدرسه اقتصاد لندن در مقاله‌ای که در نشریه بیولوژیکال ریویو (بررسی‌های زیست‌شناختی) منتشر کرده این نظریه را مطرح کرده که "زنان می‌توانند میل و هویت جنسی خود را از همجنس‌گرا به دوجنس‌گرا یا دگرجنس‌گرا و بالعکس تغییر دهند" چون از نظر تکاملی اینگونه طراحی شده‌اند در حالیکه در مردان چنین نیست.

مردان جذب زنان خوش قد و بالا، زیبا، جذاب و خوش تیپ می‌شوند، اما نمی‌دانند که این نگاه‌ها و دیدارها، آن‌ها را به سمت خودکشی خزنده سوق می‌دهد و برای سلامتی آنان زیان آور است.

نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد که اغلب زنان مالزیایی از زندگی جنسی (Sex Life) خود رضایت دارند.

صفحه1 از5


سایت ایرانیان آلمان برای ایرانیان ساکن آلمان و همه فارسی زبانانی که نیاز به اطلاعات دقیق و متمرکز در مورد آلمان دارند، راه اندازی شده است.

لذا از همه شما عزیزان می خواهیم تا با ما در ارتباط باشید و ما را از نیاز ها و نظرات خود آگاه سازید تا در جهت بهتر شدن محتوا گام برداریم.

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...