کامپیوتر، موبایل و نرم‌افزار

درباره طول عمر باتری‌های گوشی‌های هوشمند و شیوه‌های شارژ آنها، باورهای رایجی وجود دارد که به گواه پژوهش‌های جدید به طور عموم نادرست‌اند. در این مطلب به برخی از این باورها می‌پردازیم و شیوه‌های بهینه را معرفی می‌کنیم.

دانشمندان در حال تحقیق درباره چگونگی استفاده از تکنولوژی‌های کامپیوتری برای بررسی توییت‌ها و پست‌های فیس‌بوکی افراد برای کاهش خودکشی هستند. آیا شما تجربه‌ای از برخورد با توییت‌ها یا پست‌های فیس‌بوکی هشداردهنده داشته‌اید؟

کمپانی‌های پیش‌گام دنیای تکنولوژی سرمایه‌گذاری عظیمی روی سیستم‌های صدامحور کرده‌اند. فراگیری این سیستم‌ها نویدبخش فرا رسیدن عصری است که در آن دیگر لمسی در کار نخواهد بود. تعامل با تکنولوژی بر صدا متمرکز خواهد شد.

تحقیقات کمپین بین‌المللی حقوق بشر نشان داده که تلگرام، فیس‌بوک و گوگل از دستاوردهای جدید علمی برای امن کردن حساب کاربران ایرانی استفاده نمی‌کنند. این امر توان هکرها را برای هک کردن این حساب‌ها بالا می‌برد.

از چندی پیش مجرمان سایبری در پیام‌هایی در واتس‌اپ، کاربران را دعوت به نصب نسخه جدید این اپلیکیشن می‌کنند. نسخه "انحصاری" واتس‌اپ حاوی بدافزاری است که به طراحان این برنامه امکان دزدی داده‌های کاربران را می‌دهد.

در هشت سال اول پیدایش فیسبوک تخمین زده می‌شود که ۳۰ میلیون کاربر آن از دنیا رفته باشند. بر اساس یک آمار در هر ۲۴ ساعت، حدود ده هزار کاربر فیسبوک می‌میرند. اما تکلیف حساب رفتگان چه می‌شود؟

اخیرا آپدیت جدیدی از تلگرام عرضه شده است که قابلیت ها و ویزگی های قابل توجی دارد.چند روز پیش تلگرام آخرین بروزرسانی خود را عرضه کرد.یکی از ویژگی های آپدیت جدید تلگرام ویرایش پیامهایی است که شما ارسال کرده اید .

خیلی از مواقع ممکن است تنظیماتی که بر روی ویندوز اعمال می‌کنیم و یا نرم افزار‌های نا امنی که بر روی آن نصب می‌کنیم منجر به آن می‌شود که لپ تاپ ما از آن سرعت اولیه خودش برخوردار نبوده و عملکرد قابل قبولی را ارائه ندهد. در این مواقع نخستین چیزی که به ذهن هرکاربری می‌رسد نصب مجدد ویندوز است .

صفحه1 از2


سایت ایرانیان آلمان برای ایرانیان ساکن آلمان و همه فارسی زبانانی که نیاز به اطلاعات دقیق و متمرکز در مورد آلمان دارند، راه اندازی شده است.

لذا از همه شما عزیزان می خواهیم تا با ما در ارتباط باشید و ما را از نیاز ها و نظرات خود آگاه سازید تا در جهت بهتر شدن محتوا گام برداریم.

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها نشان رضایت شماست. جزئیات بیشتر...